sobota
27.04.2019
10:00 až 18:00
cena: 300 Kč
nutná rezervace

Na přání účastníků přednášky Temné archetypy ženství, jsme se rozhodli uspořádat konstelační den pod vedením Vojtěcha Franče na téma Pluto a Lilith ve znamení intenzity.

Pro muže: s energií Pluta z vás vyzařuje síla, která říká, že není radno si s vámi zahrávat, budíte respekt, aniž byste museli zvyšovat hlas. Máte odvahu postavit se na přímo všem „bullshitum“ v sobě i v druhých. Nepotřebujete berličky příjemných iluzí. Tuto sílu vám však nikdo nedá, pokud na to čekáte. Tu si musíte vzít. Ale nejprve je nutné zvednout zadek a dojít sem.

Pro ženy: s energií Lilith vaším tělem šije svůdný nektar elektrizujícího bytí. Bez něho jste slušná, hrozně se snažíte a stejně vám to dobré nakonec vyfoukne někdo jiný.

Pro všechny: přijďte odhodit svou bílou masku do sběru. Začněte žít sami sebe, jací jste doopravdy. Všechno ostatní je kompromis.

Vstupné: 300 za účast, + 900 za postavení vlastní konstelace na míru

Začátek: 10:00. Konec: 18:00. Půlhodina pauza na oběd.
………………………………………………………………………………………………….
Pokud si chcete konstelační den předplatit,
pak stačí poslat peníze na uvedené číslo bankovního účtu, poté zaslat na mail anima.mundi.rezervace@gmail.com Vaše křestní jméno a příjmení, název akce, k tomu připojit datum platby a číslo účtu z něhož jste platbu uskutečnili.
Na to Vám platbu potvrdíme a zapíšeme si do seznamu.
U vstupu pouze nahlásíte své jméno.
Číslo účtu, na které zašlete platbu: 1140250030/3030
Cena: 300 za účast, + 900 za postavení vlastní konstelace

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.