čtvrtek
27.02.2020
18:00
cena: 100/150 Kč
nutná rezervace

V této přednášce se seznámíme s archetypem Cheiróna. Kdo nebo co je to Cheirón? Cheirón je napůl zvíře, napůl bůh, dávný učitel lékařů, a poněkud se vymyká našemu úsilí ho spoutat nějakými definicemi nebo šablonami (obchází rovinu mysli). V horoskopu nás postavení Cheiróna informuje o našem nejhlubším „posvátném“ zranění (trhlině), skrze nějž se dostáváme z povrchní narcistní bubliny (někdy spojené s iluzorním duchovnem) zpět k lidskosti, přijetí nedokonalosti, holistické jednoty všeho života bez rozlišování na vysoké a nízké a k plně tělesnému prožívání (k poznání, že i naše zvíře je božské). Povíme si o generačních tématech, které řeší lidé narození s určitým postavením Cheiróna ve znameních. Co to znamená, je-li Cheirón horoskopu Československé republiky ve znamení Ryb? Jaké je naše „národní trauma“? V jakém věku se nejčastěji cheironské zranění vynořuje? Lze jej vůbec vyléčit nebo nám než nezbývá než přijmout svou danost? V přednášce propojíme mytologii, astrologii a zkušenosti z konstelací.
………………………………………………………………………………………….
Pokud si chcete přednášku předplatit,
pak stačí poslat peníze na uvedené číslo bankovního účtu, poté zaslat na mail anima.mundi.rezervace@gmail.com Vaše křestní jméno a příjmení, místo a datum přednášky, k tomu připojit datum platby a číslo účtu z něhož jste platbu uskutečnili.
Na to Vám platbu potvrdíme a zapíšeme si do seznamu.
U vstupu pouze nahlásíte své jméno.
Číslo účtu, na které zašlete platbu: 1140250030/3030
Cena vstupenky v předprodeji: 100,-
……………………………………………………………………………………………
Vstupné na místě: 150,-

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.