pátek
28.08.2020
20.11.2020
17:30
nutná rezervace
vicehlas.cz@gmail.com

Cílem této události je, najít se s kreativníma lidma, kteří jsou hotový osobnosti, sami přinášejí nápady. Tvůrčí líheň. Maximální počet osob je 15. Dobrý rytmický cítění a intonace jsou pro účast nezbytný.
PROGRAM:
Vokální a instrumentální improvizace, instantní kompozice, kruhové písně, smyčkování s looperem i bez, zhudebňování veršů, slam poetry etc.

Provázet budu já a nebo kdokoliv, kdo bude mít chuť.

Sólová improvizace je dobrovolná, každý se může zapojit podle své chuti a nátury.

MÍSTO: Plzeň Zastávka http://plzenzastavka.cz/
DATUM: hledáme podle možností zájemců

CENA A PLATBA:

Pokud jde o finance, společně se složíme na nájem prostor (600 – 900,- Kč). Účast je jinak „zdarma“ – vkladem je vlastní kreativita.
Kdo nesnáší google formuláře, stačí, když mi dá vědět, že přijde, přes messenger m.me/vicehlas.cz nebo mailem vicehlas.cz@gmail.com.

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.