pátek
09.02.2018
17:00 až 20:00

Výstava obrazů Františky Janečkové / Podoby ženské energie. Maluji a vnitřně prožívám různé kvality ženské energie (otevírání srdce, přijímání, citovost, přitažlivost, svůdnost, něha, jemnost, bezpečí, naplňování, vyživování, atd., které z obrazů pak vyzařují. Zvu vás na svou výstavu, kde si užijete kromě estetického zážitku, také energetickou koupel v ženských energiích. Muži jsou vítáni.

V rámci vernisáže se uskuteční od 18:00 přednáška Františky Janečkové na téma Láska a uznání v partnerském vztahu.

Žena chce, aby muž byl milující, hodný, chytrý, bohatý, krásný… atp. (doplňte své vlastní požadavky). Muž chce aby žena byla laskavá, krásná, sexy, mateřská…atp. (doplňte své vlastní požadavky).
Od partnera všeobecně chceme, aby nás miloval a doplňoval naší prázdnotu. Partner mi v našem vztahu dělá zrcadlo, kdo jsem vlastně já sama. Partnerství může být vnímáno jako nejvyšší škola osobního a duchovního růstu ve smyslu sebepoznání a vědomě laskavého jednání.

Františka Janečková je malířka a terapeutka, žila 35 let ve Francii a přináší nám své zkušenosti z terapie i koučování, kdy klade důraz na sebepoznávání a vědomé odhalení programů, které nás podvědomě vedou k radostem, nemocím i starostem.
frantiskajaneckova.com

Vstupné na obě akce 90 Kč (senioři, ZTP a studenti 60 Kč)

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.