čtvrtek
18.10.2018
17:00 až 20:00

Srdečně Vás všechny zvu na prodejní výstavu transformačních energetických obrazů, která se uskuteční v úžasných prostorách Zastávky Plzeň.

Vystavuje Kateřina Čolakovová:
https://intuitivnilecitelka.wixsite.com/kate/obrazarna

Slavnostní vernisáž začne ve čtvrtek 18. října 2018 od 17 hod.
Výstavu bude možné navštívit až do 18. listopadu 2018.
Otevřeno vždy ve čtvrtek od 14:00 do 20:00 a hodinu před akcemi Zastávky (www.plzenzastavka.cz).

Vstupné dobrovolné 🙂

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.