neděle
02.02.2020
14:00 až 16:00

Srdečně vás zvu na svojí první výstavu obrazů, které maluji intuicí.  K této příležitosti se uskuteční vernisáž v rodinném prostředí Plzeň Zastávka, kde bude po dobu jednoho měsíce probíhat výstava mé tvorby.  V rámci vernisáže proběhne taneční vystoupení Sanpriya Vendy Tichotová s hudebním doprovodem Tamary Císařové.
Těšit se můžete na vynikající občerstvení.
Po dobu vernisáže vás bude provázet Květa Zábranská (moderátor)

Vybrané obrazy bude možné v rámci celé výstavy zakoupit.
Výstava probíhá od 2.2.2020 do 29.2.2020

Těším se na vás!
Dana Švecová
Maluji a Relaxuji

Kontakt v případě dotazů či vašeho zájmu:
GSM: +420 723 408 294

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.