pondělí
15.04.2019
16:00
nutná rezervace
delfinia@seznam.cz

Rádi kreativně tvoříte? Přijměte pozvání do kouzelné říše fantazie… Připravili jsme pro Vás kreativní dílnu, ve které si budete moci vyrobit posly jara víly, skřítky a duhové panenky z korálkových materiálů.
Bude připravená i dílnička s malováním na keramické odlitky s Velikonočními motivy. Na akci si budete moci zakoupit keramiku a stavebnice postaviček i na tvoření doma 🙂

Přijďte si užít předvelikonoční čas plný objevování vlastního kreativního ducha 🙂
Věřte, že to zvládnete…

Vstupné je zdarma.
Cena jednoho výrobku je 50 Kč.
Platit lze i platební kartou.

Místo konání:
Plzeň zastávka, Přeštická 1761/4, Plzeň.
Čas konání 16:00 – 17:45 hod. Přijít můžete kdykoliv v uvedený čas.

S sebou nepotřebujete nic, jen dobrou náladu a chuť tvořit.

Těším se na Vás
Za Kouzelné šperky z DUHY
Hani Kopecká

Podrobné informace na GSM: +420726632746
e-mail: delfinia@seznam.cz

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.