úterý
25.09.2018
19:00 až 21:30
cena: 300 Kč
nutná rezervace
simicova.h@seznam.cz

Povídání s tradiční porodní babičkou a bylinářkou s více než 40 letou praxí Marisou Alcalá. Marisa se učila u domorodých babiček v latinské Americe a na Kanárských ostrovech a toto učení celý život rozvíjí. Asistovala asi u 5000 domácích porodů a dnes předává své zkušenosti a moudrost dalším generacím. S pomocí bylin a jílu a své neochvějné důvěry v Život dokáže v každé situaci najít tu správnou pomoc.

“Co je čas časem, od doby, kdy první žena porodila, i v těch nejodlehlejších končinách, vždy byla po jejím boku nějaká žena, která jí pomáhala přivést dítě na svět. Scházíme se, abychom znovu našly tuto paměť, vzpoměly si, co ženy dělaly od počátku všech dob.“

Vstupné: 300 Kč (platba na místě)
Omezený počet míst, prosím o rezervaci vstupenek na simicova.h@seznam.cz.

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.