Srdečně vás zvu na předvánoční setkání se ZuBylinkou. Setkání je určeno všem, kteří mají chuť přijít a zastavit čas. Ráda uvidím účastníky workshopů (minulých i budoucích), zákazníky, fanoušky, přátele, kamarády a všechny kteří se chtějí jen prostě potkat.

Témat k hovoru je mnoho:
✔️ Přírodní kosmetika
✔️ Bylinky, dary Země
✔️ Psychosomatika
✔️ Zdravá strava
✔️ Jen tak prostě ze života

☕Vstupné ☕
Dobrovolné – Doporučené 44,- Kč na pronájem prostor a provoz Plzeň Zastávka ?‍♀️?

➡️Každého kdo donese něco na zub, přivítám dvojnásobně.

Sebou dobrou náladu.

Čaj, voda a káva na mě 🙂 Možná i stihnu něco upéct.

Těším se na Vás!
ZuBylinka ❤️

Bc. Květa Zábranská, DiS.
GSM: +420 773 500 444 pro informace nebo ZaKv@seznam

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.