neděle
16.12.2018
14:00

Přijďte strávit příjemný předvánoční čas na Zastávce. Můžete nakoupit nebo vyrobit dárky pro své blízké a zároveň podpořit prodejce, kteří nabízejí převážně ruční domácí výrobky… těšit se můžete i na zajímavé zákusky k čaji, kávě nebo svařenému vínu.

Máte-li také zájem o prodej svých výrobků, napište nám: yyyugh@gmail.com!
Prodejního místo vás bude stát pouhých 100 Kč.
Kromě výrobků lze doplnit sortiment i o prodej kvalitního oblečení z vašeho šatníku.

V rámci bazárku budou probíhat i rukodělné dílničky:
první začíná v 15:00 (do 16:00): ZUBylinka / výroba domácí kosmetiky s Květou Zábranskou / výroba balzámu na rty (cena 100 Kč, odnesete si 4 balzámky)
Omezený počet míst, přihláška na dílnu: zakv@seznam.cz

Dále se můžete těšit na stánek:
Ivony Urbánkové (IVONNE.CZ) / domácí šití – tašky, sáčky vše pro bez obalové nakupování a skladování
Yvony Kolářové (Buď šik) / vyšívané originální tašky
Květy Zábranské (ZuBylinka) / mýdla, balzámky, deodoranty, krémy
Terezy Vágnerové / šperky, kosmetika atp.
Aleny Vacovské / hand-made bundičky pro děti
dále sešity, skicáky, diáře, balicí papíry značky Papelote, Voila, éterické oleje firmy Ellinor a další… seznam prodejců a dílniček budeme postupně zveřejňovat!

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.