čtvrtek
07.11.2019
19:15 až 21:00

Srdečně zveme na vernisáž výstavy obrazů Veroniky Bajerové s názvem „V objetí“, které se opakuje jako motiv všech obrazů a to v podobě mateřské lásky, která má mnoho podob…

Jako zelená barva,
jaro hýřící,
s tvary krále,
koruny květů,
jeden z nich,
vyrostl mi v lůně
a naplnil vůní všechny samoty
v zákoutích duše.

Obrazy jsou vyšívané, malované i kreslené. Na vernisáži zahraje hudebník Pavel Jung. Výstava bude k vidění do 5. 12. 2019, každý čtvrtek od 14:00 do 20:00 a během akcí Zastávky.

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.