úterý
13.02.2018
18:30 až 21:00
cena: 200 Kč
nutná rezervace
simicova.h@seznam.cz

Srdečně zvu na seminář kundaliní jógy. Za podpory éterických olejů, karet a sdílení otevřeme téma, které potřebujete uvolnit. Necháme vybublat na povrch to, co chce být viděno a slyšeno a následně to propustíme skrze fyzickou aktivitu, třesení, skákání, tanec… necháme se vést k integraci veškerých pocitů… skrze kundaliní jógu, hlubokou relaxaci a meditaci objevíme klíč k sebeléčení.

Lektorka Helena D. Šimicová.
Přihlášky na: simicova.h@seznam.cz
Cena: 200 Kč

Přidávám poselství karty, kterou jsem si k dnešnímu dni vytáhla:
Očisti svou mysl od pochybností o sobě, své nedokonalosti, slabosti, neschopnosti, malosti, bezmoci. S každým nádechem a výdechem odlož pochybnosti a nech je shořet v Božím ohni. Uvědom si svou sílu a moc, kterou máš a bojíš se připustit si ji a projevit. Ty jsi ten, kdo si tvoří svou realitu, ty jsi pán každého svého prožitého dne. Tvé myšlenky zbavené pochybností tě povedou. Vydej se na cestu lásky a úcty k sobě a svým blízkým. Nemiluješ-li sebe, nemůžeš umět dávat skutečnou lásku ani druhým. (zdroj Ladislava Paterko, České meditační karty)

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.