sobota
02.03.2019
17:00 až 18:30
cena: 250 Kč
nutná rezervace
Macina.Brozova@seznam.cz

Pojďte se naučit hrát na tento jednoduchý a radostný nástroj. Workshop pro začátečníky i mírně pokročilé. Vlastní nástroj není podmínkou budou na místě k zapůjčení. Naučíte se základní techniku, 3 jednoduché akordy a zahrajeme si společně minimálně jednu píseň, a prostor najdou i zkušenější hráči 🙂

Cena: 250 Kč (+ bonus koncert od 19:00 zdarma!)
Registrace na: Macina.Brozova@seznam.cz

Marcela vystudovala učitelství hudby na Západočeské univerzitě v Plzni. Jako zpěvačka prošla mnohými žánry, což zúročuje i ve hře na ukulele, kterému se věnuje již 7 let. Každoročně se účastní Czech ukulele festivalu, kde krom vystoupení vede také workshopy pro začátečníky. Jako účastník prošla workshopy Jamese Hilla, Kimo Husseye, Manitoby Hala, Kena Middletona a dalších. Vyučuje individuálně i skupinově, pořádá workshopy a připravuje zájemce na vystoupení. Podílela se na vzniku české ,,ukučebnice“ Ukulele krok za krokem Bena Andersona.

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.