neděle
26.06.2022
18:00
cena: 150 Kč
TIMBER RATTLE je projekt Adama Parkse, amerického rodáka momentálně usazeného na Broumovsku. Ten od roku 2010, kdy vydal svůj první počin, stihl nahrát rovnou čtyři desky a objet nespočet koncertů po celé Evropě.
Ve své hudbě se Adam pohybuje v nestandardních končinách folk devotional hudby, oděné do drone doomové atmosféry.
Opakující se motivy, mystická nálada, monotónnost jak od Lungfish a tušení blízkého konce, to vše jsou Timber Rattle.
IDA THE YOUNG je objev plzeňské nezávislé kytarové scény. Zasněné kytarové melodie protkané nápaditým ženským vokálem. Mysli na China Soup / Blue Chesterfield / etc.

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.