pátek
06.03.2020
18:15 až 20:15
cena: 200/250 Kč
nutná rezervace
jiskra.m@post.cz

Téma víry, lásky a seberealizace. Tarotové karty je systém obrázků, které nejsou určeny pro hraní her. Jsou určeny ke zkoumání životních principů, pro objasnění toho, co se s námi právě teď děje. Pojďme se s tímto systémem seznámit.

Pokud zatím nemáte vlastní karty, budou k dispozici moje k zapůjčení.

Vstupné:

200 Kč … při přihlášení na celý zbytek kurzu do 5.3.a zaplacení kurzovného 1200 kč na účet 256566374/0300 (do zprávy napište své jméno a příjmení)
250 Kč … platba za jednotlivé lekce na místě, na každou lekci je v tomto případě nutné se přihlásit nejpozěji ve čtvrtek před lekcí na mailu jiskra.m@post.cz

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.