sobota
15.12.2018
9:30 až 13:00
cena: 400 Kč
nutná rezervace
sasa.vok@seznam.cz

Pro ženy, které chtějí vystoupit z každodenní rutiny, pro ty, co si chtějí dopřát něco výživného pro sebe, pro ty, co chtějí od života něco víc. Posvátný staroindický rituál, který podporuje a rozvíjí ženskost. Učí zacházet s životní energií, navozuje harmonii a svěžest. Jedná se o ucelený systém aktivních meditačních technik, spontánního tance, práci s pánevním dnem a posvátných ásán.

Mohendžodáro má blahodárný vliv na fyzické a psychické zdraví žen.

• Na úrovni těla: posiluje pánevní dno a ozdravuje ženské orgány, harmonizuje hormonální systém.
• Na úrovni psychiky: uvolňuje napětí a odbourává stres. Pomáhá najít smysl života, cestu k sobě a spokojenému životu.

2. setkání z cyklu 5 workshopů Mateřského okruhu Mohendžodáro je zaměřené na 2. ásánu – Vnitřní zrak, ženský aspekt kněžka/ čarodějnice. Budeme rozvíjet a posilovat svou intuici a vnitřní moudrost. Aspekt kněžky symbolizuje vnitřní duchovní život ženy a její mentální schopnosti. Umožňuje nám vnímat život podle sebe a rozhodovat se podle sebe. Žít život v pravdě a upřímnosti.

Další setkání v sobotu od 9:30 – 13:00:

12.1. 3. ásána: Pohled do vesmíru – práce s emocemi
9.2. 4. ásána: Šťavnatá jóni – otevírání se své přirozené sexualitě, své vášni
9.3. celý Mateřský okruh – pro znalé všech základních ásán

To vše v bezpečném ženském kruhu. Ženská podpora, ženská sounáležitost.

Mohendžodáro je vhodné pro ženy každého věku!

S sebou: pohodlný ženský oděv, šátek, deku, podložku

Příspěvek: 400 kč

Na akci je nutné si rezervovat místo písemně lektorce na níže uvedených kontaktech nebo na FB.
Kurz vede akreditovaná cvičitelka Saša Němcová, více o Mohendžodáru a lektorce se dozvíte zde: sasanemcova.cz, sasa.vok@seznam.cz, 721 903 876.

Zakladatelé Mohendžodáro jsou MUDr. Monika Sičová a Ing. Igor Samotný. Tatra-jóga Mohendžodáro, www.mohendzodaro.eu, www.mohendzodaro.cz, info@sugama.cz.

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.