neděle
12.09.2021
10:00 až 17:00
cena: zdarma Kč
Svatební piknik – to je svatební šapito a nádražní hala, která se Vám na celý den otevře. Jsou to vystavovatelé, drinky, DJs, svatební šaty, dorty a workshopy.
Také uvidíte výzdobu svatebního místa a ukázku výzdoby svatebního stolu připravenou do nejmenších detailů.
Začneme už v 10hodin a skončíme po 17 hodině.
Vstup pro návštěvníky je zdarma.

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.