pátek
07.02.2020
09:30 až 11:00
Rozvoj kreativity, co to může být? Pro každého to může znamenat něco trochu jiného. Úvodní setkání k ŠUmění – programu pro rozvoj životní kreativity, založenému na Umělcove Cestě od Julie Cameronové.
Pokud potřebujete zodpovědět nějaké dotazy, pište. Pokud cítíte volání, přidejte se. Pokud cítíte pochyby, může to být znamení, že se máte přidat:-) (anebo ne:-)

 

 

 

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.