pátek
07.02.2020
09:30 až 11:00
nutná rezervace
kridlatky@seznam.cz

Rozbíháme dalších 12 týdnů pro rozvoj kreativity, pátky dopoledne na Zastávce. Přijďte ochutnat a třeba se přidáte!

Rozvoj kreativity, co to může být?
Může jít o dovolení (si) hrát si. Být odvážnější ve svých volbách v běžném životě.
Stejně tak to ale může být to, že začneš víc tančit, nebo konečně dopíšeš tu báseň, nebo přestaneš po malířském stojanu jenom pokukovat. Nebo že budu plést ponožky.
Nebo něco úplně jiného.

Budeme postupovat podle knihy Julie Cameronové Umělcova cesta. Trocha samostatné domácí práce a v pátek sdílení a podpora.

Pokud potřebujete zodpovědět nějaké dotazy, pište. Pokud cítíte volání, přidejte se nebo se přijďte podívat na úvodní schůzku.

Registrace na e-mailu kridlatky@seznam.cz nebo tel. 724 112 040.

ŠUmění – společná cesta pro rozvoj životní kreativity, založená na knize Julie Cameronové Umělcova cesta.

Cena 12ti týdenního kurzu 3000,- Kč.

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.