pátek
08.11.2019
09:30 až 11:00
nutná rezervace
Rozvoj kreativity, co to může být? Pro každého to může znamenat něco trochu jiného. Budeme postupovat podle knihy Julie Cameronové Umělcova cesta. Trocha samostatné domácí práce a v pátek sdílení a podpora a společná cesta.
Pokud potřebujete zodpovědět nějaké dotazy, pište. Pokud cítíte volání, přidejte se. Pokud cítíte pochyby, může to být znamení, že se máte přidat:-) (anebo ne:-)

 

 

 

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.