úterý
05.11.2019
19:00 až 21:30
cena: 150 Kč
nutná rezervace
simicova.h@seznam.cz

Všechny srdečně zvu na ležící strunnou lázeň, na koncert vleže.  Hlazení jemnými zvukovými vlnami, harmonizování mysli i fyzického těla a především na rozeznění našeho vlastního hojivého ticha.
Na vibrace a energie jež pomáhají otevřít a akcelerovat změny, které v nás již uzrály.
To vše v méně tradiční formě, ale přesto silného účinku (kdo nevěří, ať tam leží 🙂 ).
Krásné dny, těší se na Vás Štěpán Axman.
www.stepanaxman.com

Cena: 150 Kč (platba na místě)
Nutná rezervace místa: simicova.h@seznam.cz

Akce se koná v meditační místnosti, karimatky a deky jsou na místě k dispozici, stačí vám pohodlné oblečení!

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.