neděle
21.06.2020
17:00 až 19:00
cena: 150/200 Kč
nutná rezervace
tusha@email.cz

Hudba a Ty. Tělo a pohyb. Tanec. Přijď se oddat hudbě a nechat se vést a dovést k sobě. Otevřený večer pro ženy i muže.

cena: 150/200 Kč
rezervace nutná: tusha@email.cz nebo 604 855 050.

Pokud chcete tančit za nižší cenu, lze zaslat 150,- Kč na ČÚ 112053115/0300, do zprávy pro příjemce uveďte Dovádění a vaše celé jméno.

Miluji tanec. Jeho pestrost, moudrost, sílu, magii. Proto tančím. Spontánní tanec mě provází podstatnou částí mého života, byl mým společníkem v dobách lehkosti i těžkostí. Za to, kam mě dovádí, jsem mu vděčná. Máte-li chuť tančit, přijďte. Prostor pro vás připravím já,DJ Trinity (Mgr. Štěpánka Ježková). Těším se!

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.