sobota
14.04.2018
10:00 až 18:00
cena: 500 Kč
nutná rezervace
houry.1slunicko@seznam.cz

Sobotní zpívání pro radost se Zdeňkem Hourou. Zpěv a hudba jsou pro nás radostnou a světlou cestou, jak se více přiblížit sobě samým, Jednotě, Bohu, na vlně hudby se vracíme zpět „domů“. Hudba obecně je úžasnou příležitostí, jak se spojit se svým vnitřním já, jak mu naslouchat a jak se očišťovat od svých negativit, zablokovaných emocí, a jak se vrátit do přítomnosti, do stavu žití „tady a teď“.
Při zpívání posvátných zpěvů, manter se zaměřujeme na oblasti svého života, které bychom chtěli zlepšit a přitom pracujeme na své změně. Hudba je úžasný společník na cestě duchovního probuzení.
Cena 500 Kč (platba na místě)
Přihlášky na: houry.1slunicko@seznam.cz
Více na: http://mujweb.cz/houry

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.