středa
31.10.2018
16:00
nutná rezervace
simicova.h@seznam.cz

Otevíráme prostor pro společné setkávání a tvoření na Zastávce. Přály bychom si vytvořit neformální skupinku žen a vzájemně se učit, obohacovat a sdílet, co kterou baví.
Navrhujeme pravidelná setkání jednou za 14 dní ve středu. Otevřeno bude vždy od 16:00 do 19:00, lze přijít i v průběhu. Obsah a formát setkání se bude proměňovat a vyvíjet dle potřeb účastnic. Můžete si klidně přinést vlastní rozdělanou tvorbu a jen sdílet společný prostor a tvůrčí naladění skupiny…

Začínáme 31. 10. – Elvíra Berkyová nám ukáže jak si vyrobit korálkový náramek technikou makramé (neboli drhání). Materiál bude na místě, ale můžete si přinést vlastní (korálky a nitě).

další termíny:
14. listopadu
28. listopadu

Vstupné je dobrovolné + příspěvek na poskytnutý materiál.
Máte-li chuť se přidat, napište mi: simicova.h@seznam.cz

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.