středa
23.10.2019
16:00 až 19:00
cena: 250 Kč
nutná rezervace
trnkova.jana@email.cz

Přijďte si užít barevné podzimní tvoření. Budeme si hrát s báječně voňavým šustivým lupením a z javorových listů si vyrobíme dekorace plné sytých barev pro náš domov. Potkáme se společně v předvečer blížících se nejkratších dnů roku, keltského svátku Samhain, Dušiček…. ze společného setkání a doteků přírodních materiálů načerpáme energii a rozvahu pro nadcházející období.

Tvořením provází Jana Trnková, Arts & Crafts, www.artsandcrafts.cz

prosím o rezervaci místa předem na: trnkova.jana@email.cz
cena 250,- Kč + cena věnce dle výběru

K dispozici na místě: špejle a dráty na růže jsou v ceně kurzu. Listy kleště na práci s drátem budou na místě připravené v dostatečném množství. Kdo si chcete přinést vlastní listí, pozor listy na tvoření nesmí být příliš suché. Těším se na vás. Jana

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.