středa
11.09.2019
16:00
cena: 200 Kč
nutná rezervace
trnkova.jana@email.cz
Vytvoříme si vlastní strom života, radosti a přání ve formě přívěsku či artefaktu. Užijeme si společnou tvorbu z korálků, minerálů a drátu. Vybereme si barvy, které nám ladí a kamínky, které nám v životě chybí. Tvořením provází Jana Trnková, Arts & Crafts, www.artsandcrafts.cz.

rezervace místa předem na: trnkova.jana@email.cz
cena 200,- Kč + materiál

Materiál bude na místě k dispozici k zakoupení, ale můžete tvořit i z vlastních donesených materiálů. Kdo bude chtít tvořit stojící stromek, doporučuji přinést si vlastní podkladový kámen, ke kterému máte vztah, ale i na Zastávce bude z čeho vybrat.

 

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.