středa
20.11.2019
16:00 až 19:00
cena: 200 Kč
nutná rezervace
trnkova.jana@email.cz

Přijďte si užít společné tvoření, rozloučit se s podzimem a naladit se na předvánoční čas. Tématem setkání je tentokrát zklidnění. Naučíme se společně háčkovanou, papírovou nebo tkanou hvězdu a vytvoříme si závěsnou dekoraci do našich domovů. Budu ráda, když si přinesete vlastní poklady vhodné k zavěšení na větev a podělíte se s námi o adventní nápady. Nadcházejí roční doba je odjakživa považována za čas vhodný ke kontemplaci a odpočinku – ženy se tradičně scházely a společně se věnovaly ručním pracím. Háčkování, pletení, výšivka, macramé….. tvoření, které vyžaduje soustředění a zároveň je řadou opakujících se úkonů, je pro nás ženy, přirozený způsob, jak se zklidnit a meditovat.

Těší se na vás Jana Trnková z Arts & Crafts, www.artsandcrafts.cz.

Prosím rezervaci místa předem na: trnkova.jana@email.cz
Cena 200,- Kč v ceně připravená březová větev, nitě, na místě budou k dispozici potřebné nástroje a k zakoupení celá škála přírodnin, korálků, peříček, bavlnek apod.

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.