středa
19.06.2019
16:00 až 19:00
nutná rezervace
simicova.h@seznam.cz

Otevíráme prostor pro společné setkávání a tvoření na Zastávce. Přály bychom si vytvořit neformální skupinku žen a vzájemně se učit, obohacovat a sdílet, co kterou baví.
Navrhujeme pravidelná setkání jednou za 14 dní ve středu. Otevřeno bude vždy od 16:00 do 19:00, lze přijít i v průběhu. Obsah a formát setkání se bude proměňovat a vyvíjet dle potřeb účastnic. Můžete si klidně přinést vlastní rozdělanou tvorbu a jen sdílet společný prostor a tvůrčí naladění skupiny…

Třetí setkání 28. 11. od 16:00 – budeme se učit háčkovat.
Doneste si vlastní háček 3 a vhodnou přízi.
Dále budeme pokračovat až v lednu 16. 1., 30.1., 13. 2., 27. 2. 2019!

Přineste také na ukázku vlastní výrobky a nápady, které můžeme společně realizovat při dalších setkáních! Určitě nás potěší i něco dobrého na společný stůl… čaj a káva ke koupi na místě.

Vstupné je dobrovolné (doporučené 50 Kč a více :-).
Máte-li chuť se přidat, napište mi: simicova.h@seznam.cz

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.