sobota
26.05.2018
15:00 až 22:00

Zastavte se na Zastávce! Srdečně zveme na setkání pro děti i dospělé. Objevte s námi kouzlo spolu-bytí skrze tvorbu, tanec, hudbu, vaření… 

Program:
15:00 Prožitkové cvičení a tvoření / pro děti i dospělé
16:00 Společné bubnování, rytmické hraní a zvučení / pro děti i dospělé s Gabrou Bultasovou
17:00 Izraelské kruhové tance / veřejná dílna a krátké představení s lektorkou Mirkou Mintálovou
18:00 Gabra i muzičky gosti / koncertní vystoupení v balkánském duchu s Gabrou Bultasovou
19:00 Společná příprava izraelských a balkánských specialit
20:00 Sousedská večeře
21:00 Balkánská tančírna (konec cca 22:00)

Oceníme stylové oblečení a když také něco donesete na společný stůl! Časy jsou více méně orientační, den necháme plynout… ale pro milovníky pořádku jsme se pokusili být strukturovaní :-).

Těšíme se na setkání s vámi!

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.