neděle
30.05.2021
09:00 až 12:00
cena: dobrovolná Kč
Chybí vám setkávání s lidmi? Chcete zase zažít živou akci? A spojit to s dobrým jídlem? Jen tak? Přijďte na SNÍDANI BEZ HRANIC!
Neformální setkání.
Přijďte, ať jste kdokoli a odkudkoli.
Jen tak si popovídat s přáteli nebo se seznámit.
Vstupenkou je přinést pro ostatní něco, co jste sami upekli, uvařili, připravili, koupili…
Vítány jsou jídla ze všech koutů světa.
Vstupné dobrovolné.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Do you miss social get-togethers? Do you want to go out to a live event again? And combine it with good food? No strings attached? Join us at BREAKFAST WITHOUT BORDERS!
Informal meeting.
Anyone from anywhere is welcome.
Just to have a chat with friends or strangers.
As an entry ticket, bring something that you baked, cooked, prepared, bought yourself …
International food is welcome ?.
Entry voluntary.

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.