sobota
22.12.2018
10:30 až 11:30
cena: 160 Kč
nutná rezervace
studiolammas@centrum.cz

Na chvíli se zastavit. Propojit se sám se sebou. Zaposlouchat se do hlasu své duše. Kam nás vede, co si přeje. Uzřít svého vnitřní světlo, vnitřní slunce. Za doprovodu zvuků léčivých gongů. Právě v období zimního slunovratu je proto sestup do hlubin nejvhodnější čas. Energie této části roku nás vybízí, abychom nahlídli do hlubin svého bytí. Je to období, kdy máme nejblíže ke své duši.

Cena: 160,- Kč (při platbě do 20.12.2018 na účet 2001188745/2010), poté 200,- Kč

S sebou: podložku na ležení, šátek na oči, přikrývku

Přihlášky: Petra Kalistia Lammas, tel. 777 217 584, email: studiolammas@centrum.cz

www.studiolammas.cz

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.