neděle
09.12.2018
14:00 až 18:00
cena: 1600 Kč
nutná rezervace
zdenda.picl@seznam.cz

Máte-li zájem o skupinové Provedení 5 Čakrou (a máte za sebou sezení na 1 a 2 ,3 ,4 čakru,) pro 10 osob, a následně v rozmezí vždy 2 měsíců pokračovat čakrami v bezpečí kruhu a síle skupiny. Tak se neváhejte přihlásit na skupinové Sezení, které je se slevou oproti individuálnímu.  Sezení potrvá 4h, předám techniky a hned si je zkusíme. Informace a souvislosti a témata, která se k čakře vztahují. Propojím s kamenem, který donesu, a meditace. Naučíte se co je komunikace, jak právě kvalita slov tvoří kvalitu reality. Otevřete proud své komunikace a uchopíte poctivost, průzračnost a pravdu slov. A jak udělat, aby emoční jed nebyl polykán do těla a ani nebyl pliván ven.  Občerstvení bude zajištěno.

Zdenda Pícl – lektor čaker

Pro účast je potřeba potvrdit ji v události a poslat rezervační poplatek 500 ,- do 30.11 a tady je číslo účtu : 1340171011/3030 se jménem a příjmením a e-mailovou adresou a datum na jakou událost se hlásíte, ja vám pošlu potvrzovací e-mail o platbě a tím bude potvrzena i rezervace. Při nemožnosti se účastnit je možné poslat náhradníka. Poplatek se nevrací, díky ……

Cena za osobu 1600, -……
S sebou zelené, růžové nebo bílé oblečení a zápisník, podložky jsou k dispozici 🙂

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.