pátek
26.01.2018
18:30 až 20:30
cena: 150 Kč

Otevřeno všem ať již s hudební zkušeností nebo bez ní. Vezmi s sebou hudební nástroje jako buben, didgeridum, chřestidla… Pár bubnů a chřestidel bude k zapůjčení.

Kde: Plzen Zastavka, Přeštická 4/1761, Plzeň
Doporučené vstup: 150,- Kč
S sebou: hudební nástroje, chřestidla, bubny

Těším se na společné setkání a hraní

Dennis Paul Lammas-drum circle facilitator

www.drum4fun.cz
www.lammascentrum.cz
www.plzenzastavka.cz

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.