neděle
24.03.2019
09:00 až 15:00
cena: 650 Kč

„Shintaido“ (vyslovuje se „šíntajdó“) znamená „nová cesta těla“. Vzniklo v Japonsku v šedesátých letech. Představuje moderní formu prastarého bojového umění, ale není to bojová technika. Shintaido je cvičením pro zdraví a cestou ke znovuobjevení přírodního stavu těla. Okolo našich myslí a těl se shromažďuje mnoho umělého jako důsledek života v (takzvané) civilizaci. Shintaido nám pomáhá osvobodit se od těchto umělých věcí jako když se vyklube kuře a poprvé se nadechne čerstvého vzduchu.

cena: 650 Kč
diskontní cena pro učitele/ky jógy, tance, profesionální herce/ečky, a maséry/ky: 550 Kč
diskontní cena pro pár, který se přihlasí spolu: 1 100 Kč
nutná rezervace: http://shintaido.weebly.com/regdilna24319.html
kontakt: shintaido@dfranklin.org
www.shintaido.cz

Workshop vede Bc.A. David Franklin, A.B. et M.A.:
David pochází z New Yorku, Shintaido začal studovat v Bostonu v roce 1983. Předtím studoval Tchaj-ťi (Taiji Quan) a Karate. Stal se instruktorem Shintaido v roce 1990 a instruktorem 4. stupně v roce 2016. Studoval ve Spojených státech, Japonsku, Francii a Anglii a vedl kurzy a workshopy ve Spojených státech, Itálii, Anglii, Francii, Japonsku, Maďarsku, a Česku.

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.