sobota
14.10.2017
9:00 až 14:00
nutná rezervace
medicineoflight@gmail.com

Srdečne Vás zveme na Shamanskou cestu srdcem s Medicine Woman Miskou Chaskou, která je zasvěcená do Shamanske tradice jiz od roku 2007, původně z bývalého Československa žijící v Irsku a Peru. Veškeré vědomosti , zkušenosti, učení, praxi získala během 20 let na různých místech naší krásné Země (Slovensko, Čechy,Irsko, Jižní Amerika (Bolivie, Brazilie, Peru, Amazonie)…

****Srdečně vítáme přátele a zájemce o tento půldenní seminář, léčivé posezení***
Budeme vedeni do hlubokého místa v srdci, kde se naše božská žena a muž nacházejí. Budeme schopni vidět, přijmout a obdržet dary, abychom mohli pokračovat v práci ve svém vlastním životě a prostředí. Jakmile provedeme tuto vnitřní práci,čeká nás osvobození a prožijeme vnitřní rovnováhu AYNI, pak můžeme vyzařovat jako zářící světlo a inspirovat jak sebe tak i ostatní …

Ctění svého božského daru, božského světla uvnitř! Vstupme všichni na cestu srdcem naplněnou krásou, láskou, mírem a harmonií … HO!

Sobota 14. 10. 2017
Čas: 9:00 – 14:00
Cena: 35 euro pro české občany
50 euro others

Závazné přihlášky a informace o platbě:
mail: medicineoflight@gmail.com
tel: 00420 602 332 790

www.medicineoflight.webnode.cz

Budeme se na Vás těšit 14,10, 2017 od 09:00 do 14,00 na Zastávce,Přeštická 4, Plzeň

Přeji krásný den naplněný láskou a harmonií …Munay Sonco!!!****

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.