sobota
23.05.2020
18:00 až 21:00
Přátelé, kamarádi, příznivci – vzhledem k složité situace se muselo odložit jak vydání CD, tak musím odložit i jeho křest, zatím na neurčito. Rozhodl jsem se ale vytvořit událost na neformální setkání, předání mého CD i s možností zakoupení pro ty, co si CD nepředplatili. Kdo chce, může si vzít hudební nástroj, já beru kytaru, zadžemujeme, popovídáme. Budu tam od 18h, počítám s ukončením kolem 21h. Těším se na vás 🙂

 

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.