čtvrtek
13.04.2017
18:00
cena: 500 Kč
nutná rezervace
Čtvrtky večer 13. 4. (úvod),
4. 5., 18. 5., 1. 6. 2017
od 18:00 do 21:30
Kde: Přeštická 4, Plzeň
Cena celého kurzu: 2800,-
Lze přijít pouze na úvodní
hodinu za 500 Kč.

Skutečně praktický a intenzivní kurz s Petrou Svobodou (Studio kinesio). Čeká Vás dobrodružná, tvořivá a osvobozující cesta do vlastního nitra. Čtyřdílný čtvrteční kurz o sebevnímání a sebeléčení. Naučím vás mnoho metod, jak cestovat sebou samými a čistit zanesená místa, která vám blokují zdraví a radost. Je to kurz, který oceníte nejen při každé nemoci, bolesti a psychické nepohodě, ale ověříte si, že ten, kdo má klíče k vašemu zdraví jste vždy především vy.

 

Přihlášky a další informace na:
http://petrasvoboda0.wixsite.com/studiokinesio/akce
nebo
773 246 794, studio.kinesio.svoboda@gmail.com

ZKLIDNĚNÍ MYSLI A NAPOJENÍ SE NA SVŮJ VNITŘNÍ ZDROJ – ZÁKLADY ENERGETICKÉHO SEBELÉČENÍ
*
MENTÁLNÍ HARMONIZACE – OBRAZOVÁ A PŘÍBĚHOVÁ KOMUNIKACE S PODVĚDOMÍM
*
VYHLEDÁVÁNÍ A ČIŠTĚNÍ EMOČNÍCH BLOKŮ A PŘÍČIN – KDE SE VZALA NEMOC? PROČ SE CÍTÍM ZLE? SDÍLENÍ.
*
METODY KOMUNIKACE SE SEBOU SAMÝM – TEST ANO/NE
*
PROPOJENÍ SE SE SVÝM VNITŘNÍM HLASEM – CESTA
K VĚDOMÉMU ŽIVOTU
*
DALŠÍ TÉMATA: EMOCE A NEMOCE NAŠICH DĚTÍ, ČTENÍ Z POHYBU, JEDNODUCHÉ KONSTALAČNÍ TECHNIKY…

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.