sobota
02.11.2019
08:00 až 18:00
cena: 2300/2600 Kč
nutná rezervace
simicova.h@seznam.cz

Pojďte si vyrobit svůj osobní nástroj, který lidstvo používá po 1000 let po celém světě, k různým událostem. Jeho jednoduchost a zároveň účinnost dává tomuto nástroji jedinečnost – působí na celé tělo. Hra na něj je velmi jednoduchá a přirozená. Umí krásně uzemňovat, doprovázet a uvolňovat.

Workshopem provází Petr Havlan.
Více o lektorovi na: https://www.milujemebubnovani.cz/o-mne

Program:
Dosednutí a technické informace
Výroba paličky
Příprava kůží
Oběd (lze si donést nebo nechat dovézt na místo)
Výroba bubnu (obruč 35 cm, kozí kůže)
Krátké sdílení

Cena workshopu: 2300 Kč při přihlášení do 13. 10.!!!, později cena 2600 Kč. Přihlášky nejpozději do 27. 10.!!!
Platba zálohy 1000 Kč předem na účet!
Údaje k platbě a další informace získáte po přihlášení:
simicova.h@seznam.cz

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.