úterý
28.01.2020
19:00 až 21:30
cena: 400 Kč
nutná rezervace
simicova.h@seznam.cz

Přijměte pozvání na cestu do své podstaty. Přijďte si skrze energii základní materie hudby nechat rozeznít svoje vnitřní ticho, otevřít srdce a napojit se na zdroj.
Lektor: Štěpán Axman
Více na www.stepanaxman.com
Kategorie: hudba, hlas a zpěv, meditace a všímavost, rozeznění podstaty, srdce
Cena večera: 400 Kč (platba předem na účet)
Nutná rezervace místa: simicova.h@seznam.cz, 777 793 735

Akce se koná v meditační místnosti, karimatky a deky jsou na místě k dispozici, stačí vám pohodlné oblečení!

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.