neděle
27.05.2018
9:30 až 12:00
cena: 250 Kč
nutná rezervace
simicova.h@seznam.cz

Srdečně zveme na ranní rozcvičku s kundaliní jógou a zdravou snídani! Příjemné nedělní dopoledne strávené v přátelském prostředí a rodinné atmosféře. Přibližně do 10:30 budeme cvičit (nepotřebujete žádnou předchozí zkušenost, jen pohodlné oblečení) a pak si dáme v poklidu pozdní snídani (ovoce, granolu, pomazánky, smoothie, koláč, čaj, kávu). Cvičením provází Helena D. Šimicová a snídani vám tentokrát připravíme společně s Honzou Dienstbierem.
Cena 250 Kč
Přihlášky prosím na: simicova.h@seznam.cz

Na toto setkání navazuje společný výlet ze Zastávky – odjezd krátce po 12 hodině, směr Švihov. Výlet připravuje Petra Plucnarová, společně budeme poznávat a sbírat bylinky, uděláme si oheň…
děti jsou vítány! Případně můžete zůstat na Zastávce, kde bude od 13 hodin začínat bazárek.

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.