sobota
12.01.2019
15:00 až 19:00
cena: 290 Kč
nutná rezervace
simicova.h@seznam.cz

Workshop zaměřený na recyklaci oblečení. Budeme tvořit staronové modely. Šít nemusíš umět, to se naučíš na dílně, kterou vede Šárka Walterová.
„Mám neustávající vášeň pro převádění jemné fantazie snu ve skutečnost. Dílo má duši a hodnotné je tehdy, když do něj umělec vloží kus svého srdce.“
profil na fb:
https://www.facebook.com/sarka.walterova.1
Šw stránka na fb:
https://www.facebook.com/krasneumeni/

Počet lidí na workshopu: max. 7
Cena: 290 Kč
(platba na místě nebo předem na účet)
Přihlášky a bližší informace: simicova.h@seznam.cz

Vlastní oblečení s sebou + máte-li jehly, nitě, nůžky, případně vlastní šicí stroj (pokud ne, vše bude na místě!).
Na místě budou k dispozici také nějaké second-handové kousky k rozstříhání.

šití – tvoření – inspirace – recyklace

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.