sobota
03.11.2018
10:00 až 20:00

V ojedinělém prožitkovém workshopu pro partnery, díky prožitkovým technikám vycházejícím z pestré palety psychoterapeutických přístupů, dostanete příležitost objevit skrytý potenciál vašeho vztahu, uvědomíte si jeho hodnotu a porozumíte vašim individuálním rozdílům. Naučíte se, že zaběhlé a neprospěšné stereotypy partnerského života je možné nahradit funkčními a vzrušujícími interakcemi, které napomohou udržitelnosti lásky. Rozvinete svoji vnímavost a spolu s ní také schopnost otevřené a upřímné komunikace. Naleznete cestu k vzájemnému porozumění v běžném partnerském životě při udržení si osobních hranic. Prohloubíte intimitu a sexualitu. Odstraníte pochyby a křehký ideál dokonalosti nahradíte reálnou láskou, respektem a vzájemnou podporou.

Sobotní workshop můžete absolvovat samostatně nebo jako úvodní k sérii odpoledních setkání dlouhodobé párové školy rozvíjení vztahové komunikace a respektu mezi partnery, otevírání se projevům lásky a osobní sebereflexe.

Využívané terapeutické přístupy a techniky: práce s párovou dynamikou, práce s tělem, arteterapie, analýza vztahu, sdílení, imaginace, autentická komunikace, prožitkové rituály založené na vědomém pohybu a doteku, mnohé další včetně léčivého odlehčení a humoru.

Přihlášky: mailem cesta@bobes.cz nebo telefonem: 605 215 810. �
Prosím, uveďte jméno sebe i partnera a Vaší motivaci, která Vás vede do naší školy.

Podmínkou pro účast je, abyste tvořili partnerský pár v běžném životě (ať již spokojený nebo v krizi či právě vznikající pár jakéhokoli věku)

Vašimi průvodci budou:
Mgr. Diana Valečková (Diana Valečková) – psycholožka a terapeutka s 20ti letou praxí, pracující s dospělými, dětmi a miminky. www.psycholog-diana.cz
Honza Nejedlý (Honza Nejedlý) – s tělem pracující terapeut a facilitátor skupinových procesů. www.bobes.cz

S sebou si vezměte: polštářek na sezení, deku, kreslící potřeby a partnera.

Káva, čaj a podobné občerstvení jsou na místě.
Cena workshopu: 1.800,- dohromady pro oba partnery.

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.