čtvrtek
25.10.2018
18:00 až 20:00
cena: 100/120 Kč

Drazí přátelé, srdečně Vás zveme na přednášku Lukáše Senfta. Příroda oněměla. Země se pro nás stala pouze neživým objektem a zásobárnou zdrojů, které můžeme buď chránit nebo – v horším případě – vytěžit. Možná je na čase nalézt nový vztah k živoucímu prostředí. Naslouchat hlasům větru, uvědomit si soustředěné pohyby skal, vnímat inteligenci rostlin, poznávat složité city zvěře. Lukas Senft nabídne pohled na nové výzkumy přírodního světa, které naznačují, že nežijeme uprostřed neosobní hmoty a pudových živočichů, ale jsme součástí tajemného společenství inteligentních a živoucích mocností.
…………………………………………………………………………………………….
Pokud si chcete zakoupit vstupenku,
pak stačí poslat peníze na uvedené číslo bankovního účtu, poté zaslat na mail anima.mundi.rezervace@gmail.com Vaše křestní jméno a příjmení, k tomu připojit datum platby a číslo účtu z něhož jste platbu uskutečnili.
Na to Vám platbu potvrdíme a zapíšeme si do seznamu.
U vstupu pouze nahlásíte své jméno.
Číslo účtu, na které zašlete platbu: 1140250030/3030
Cena vstupenky v předprodeji: 100,-
………………………………………………………………………………………………

Vstupné na místě: 120,-
Vstupné v předprodeji: 100,-

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.