pondělí
23.07.2018
27.07.2018
8:30 až 16:00
nutná rezervace
petra.plucnarova@post.cz

Čtvrtým rokem nabízíme Vašim dětem společně strávený týden v našem krásném prostoru v nádraží Plzeň zastávka! Tak jako v minulých ročnících i tentokrát je možné hlásit děti ve věku 6 – 13 let. Příjemně malý počet dětí v táborové skupině zajistí naši plnou pozornost a osobnější navázání vztahů. Samy jsme velmi inspirované přírodou, proto i tento ročník nebude od této linky odbíhat, tentokrát se budeme zabývat tématem STROMU v přírodě v nejrůznějších podobách. Téma stromu si osaháme ze všech stran a všemi smysly i na vlastní kůži. A opět strávíme jeden až dva dny v týdnu v přírodě.

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR / Plzeň Zastávka / 23. – 27. 7.

Pondělí až pátek 8:30 – 16:00 hodin. Příchod dětí je možný od 8:00 hodin.

Telefonní čísla a email na vedoucí:
Petra Plucnarová 607748692, petra.plucnarova@post.cz (přihlášky posílejte do 17. 7.)

Cena za dítě a den je 450 Kč, celkem tedy 2250 Kč. V ceně je jídlo, lektorky, materiál, nájem prostoru a náklady na dopravu.

Doporučený věk: 6-13 let (s možností výjimky)

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.