úterý
21.01.2020
18:30 až 21:00
cena: 150 Kč
nutná rezervace

Je osudem lidstva vládnout světu? Nebo je náš příběh mnohem obyčejnější a skutečnější? Srdečně vás zveme na čtení z knihy Daniela Quinna „Ishmael – Dobrodružství mysli a ducha”, důležité knihy o ekologii a vztahu člověka a světa. Budeme také sdílet dojmy, asociace a příběhy, které v nás text vyvolá.

Knihou se nechal unést a inspirovat a toto setkání svolal Vašek Štrunc.

Večerem vás provedou Helena Kosková a Eva Dittingerová.

Použijeme prastarou metodu sdílení, dmýchání kolektivní moudrosti a hledání učení a inspirace mezi řádky – poradní kruh. Zasedneme společně, vyslechneme si text z knihy, a poté budeme mít příležitost přispět svými příběhy, zážitky a pohledy, které vyvstanou, či naslouchat ostatním.

Cena: 150,- Kč příspěvek na náklady + dar ve výši dle vašeho uvážení jako odměna pro organizátory

Přihlášky: http://bit.ly/PribehCloveka
Kontakt: 724529321, vostrunc@gmail.com (Vašek)

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.