úterý
09.03.2021
18:30
nutná rezervace
Jak se vysvobodit ze syndromu hodného kluka a žít pravdivý, naplněný a smysluplný mužský, partnerský, rodinný, pracovní život aneb Jak uzdravit svou mužskou sílu
Výcviky v Praze, Brně, Bratislavě, Plzni, český i slovenský online běh 7 večerů co 14 dní + víkendový workshop
Transformační výcvik vedený mentory mužského kruhu, který vás posune ke zdravé mužské síle vnitřní svobodě a pravdivosti a definitivně změní váš život.
Co dělá, jak žije a prožívá hodný kluk:
– říká ano i když ve skutečnosti myslí a cítí ne a toto nevyjádřené ne se stává posléze psychosomatickými blokádami a bolestmi a špatnou náladou
– snaží se ostatním zavděčit a zalíbit a tomu podléhá vše, to z jeho těla dělá unaveného otroka
– prožívá vinu a selhání, když ostatní nejsou vždy za všech okolností šťastní (především ženy), je často sexuálně nespokojený
– upřednostňuje potřeby ostatních před svými vlastními a neustále a neví o tom, své potřeby dává na poslední místo
– vyhýbá se konfrontacím a konfliktům, jak čert kříži pro vyjednání
– nedokáže jasně vyjádřit, co chce (zejména v sexu a penězích, blízkém vztahu)
– neumí si nastavit svoje hranice a pochybuje o své hodnotě
– nezná svoji vizi, bojí se být autentický a pravdivý
– znevažuje svou hodnotu i když je ve skutečnosti velmi hodnotný a kompetentní
– má komplikovaný přístup ke zdrojům svojí síly a kreativity
Jeho život je jak loď bez kormidelníka a bez kapitána, zmítaná vlnami okolního oceánu a časem ztroskotá.
Za oponou toho všeho se skrývá úzkost s otázkou, kdo jsem já? Co je to pravda? Jak žít svůj vlastní autentický život? Jak si stát sám za sebou a mít přirozené hranice. Hodný kluk má jako každý člověk přirozené a zdravé potřeby, ale má výrazně oslabenou schopnost je projevit.
Vydejte se s námi na dobrodružnou výpravu, ve které nakoukneme pod masku „hodného kluka“. Začneme společně ve vzájemné podpoře a bezpečném prostředí dělat zásadní kroky na cestě k naší opravdovosti.
Více o události a platbě najdete zde.
Chyťme kormidlo našich životů pevně do našich rukou.

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.