pátek
21.09.2018
19:00 až 22:00

Začíná podzimní sklizeň! Část první – „Podívej, ptáci odlétají“. Protože nám film dal dost práce a protože výsledek se nám líbí, rozhodli jsme se, že dokončení trochu oslavíme. Takže – premiéra a křest proběhne v pátek 21. 9. 2018 v hale Plzeňské zastávky. A nebudeme na to sami, pomůžou nám Anna Špelinová (flétna) a Linda Hajžmanová (autorské čtení). Film nám pokřtí pan Karel Makoň ze Záchranné stanice živočichů Plzeň.
Až polijeme šampusem všechno, co je třeba a promítneme film bude čas posedět a popovídat. Pití bude, jídlo bude.
Vstupné dobrovolné. Tak doražte!
Pavel Jung & Veronika Bajerová

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.