středa
24.01.2018
19:00 až 21:00
cena: 150 Kč
nutná rezervace

Drazí přátelé, příznivci přírody, esoteriky, šamanismu, sebepoznávání. Srdečně Vás vítáme v Novém roce a s tím Vás také zveme na velmi zajímavou přednášku a meditaci Michaely Mindákové – Miska Chaskas názvem Tajemství šamanského světa přirozené uzdravení, těla, mysli, srdce, duše.

Místo konání: Plzen Zastávka,Přeštická 4
Čas: Středa 24.1, 2018, 19:00 – 21:00
Přihlášky na tel. 602 332 790. Cena: 150
Neváhejte s přihlášením. Počet míst je omezený! 
www.medicineoflight.webnode.cz

Všechny Vás co nejsrdečněji zveme na
jedinečné setkání se šamankou peruánské tradice Queros / Laikas / Inkas a Amazonská tradice, Miskou Chaska.
Chcete se dozvědět o životním příběhu československé dívky, která po procestování mnoha zemí světa našla své srdce v Amazonii, kde se jí podařilo vybudovat malé centrum Medicine of light? Jako šamanka propojená s místními šamany pracuje M. Ch. od roku 2007, více než 15 let učí jógu, meditace, přednáší a dělí se o učení, zkušenosti dál a nyní právě tady s Vámi…

Šamanismus je tajemstvím praxe různých kmenů, jednotlivců a mnoha lidí i u nás na západě, opět tento dar přijmuli a praktikují. Je to jeden způsob komunikace mezi nebem a zemí, s námi, pomocí rostlin, elementů, který nám dává náhled a informace o sobě a o našich možnostech, o hlubokém spojení s vlastním Já.
Toto setkání je ochutnávka šamanské práce a může Vás mnoha způsoby inspirovat a obohatit.
Staňte se součástí nového světa, máte možnost vidět svůj vnitřní a vnější svět vlastníma očima, vidět krásu kolem i v sobě… Cítit poprvé sílu nového smyšlení, meditace, vnímat přírodu, Lásku, krásu…
Jakmile se naše srdce, duše probudí, probudí se v nás vnitřní hlas, cítění, vnitřní mír, pochopení, spojení se s vyšším Já, Boží láskou která je v našich každodenních životech..

Sdílíme modlitbu, píseň s kmene Navajo, která nám to připomíná:

V kráse chodím

S krásou před sebou chodím
S krásou za mnou chodím
S krásou nade mnou chodím
S krásou kolem mě chodím

Stala se opět krásou
Stala se opět krásou
Stala se opět krásou
Stala se opět krásou

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.