neděle
27.10.2019
12:00
cena: 100/150,- Kč
nutná rezervace

Je jedno terapeutické pravidlo: „Kde je bolest, tudy vede cesta“. Pokud usilujeme o své uzdravení, měli bychom být ochotni odevzdat se bolesti. Avšak bolest se stane utrpením, pokud nepochopíme, že je to bolest porodu. Moment, v němž rodím sám sebe do zdraví.


Seberozvoj a sebepoznání v určitém momentě narazí na limity skryté bolesti a strachu z ní. Být schopen překročit tento limit vyžaduje schopnost rozeznat vhodný moment a s odvahou a úctou k moudrosti duše projít údolím stínů. Avšak pracovat s bolestí je svým způsobem umění. Proto jsem se rozhodl uspořádat seminář, v němž si teoreticky vysvětlíme, na čem tato praxe stojí. Celý seminář pak uzavřeme zkušeností s tabákem Mapacho.
Tabák Mapacho je posvátná rostlina z Amazonského pralesa a kromě nosních dírek se aplikuje také do očí. Přičemž aplikace do očí může i nemusí být bolestivá záležitost. Zde záleží na schopnosti umět bolest přijmout a nechat ji ustoupit.
A na této praktické záležitosti si vysvětlíme, jak lze s bolestí pracovat.

Pokud si chcete přednášku předplatit,
pak stačí poslat peníze na uvedené číslo bankovního účtu, poté zaslat na mail anima.mundi.rezervace@gmail.com Vaše křestní jméno a příjmení, místo a datum přednášky, k tomu připojit datum platby a číslo účtu z něhož jste platbu uskutečnili.
Na to Vám platbu potvrdíme a zapíšeme si do seznamu.
U vstupu pouze nahlásíte své jméno.
Číslo účtu, na které zašlete platbu: 1140250030/3030
Cena vstupenky v předprodeji: 100,-
……………………………………………………………………………………………
Vstupné na místě: 150,-

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.