čtvrtek
21.06.2018
18:00 až 21:00
cena: 100 Kč

Drazí přátelé, srdečně Vás zveme na přednášku Posvátný vnitřní prostor. V této přednášce bude Lukáš Karas vycházet z vlastní psychedelické zkušenosti a za pomoci poznatků z hlubinné psychologie a mytologie se pokusí předložit mapu vnitřní skutečnosti. 

Přednáška se uskuteční ve čtvrtek 21. 6. 2018 od 18:00 na Plzeňské zastávce

Vstupné: 100,-

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.