neděle
09.06.2019
11:00 až 17:00
nutná rezervace
eck.art@centrum.cz

Přijďte si vyzkoušet, zlepšit či naučit se kresbu portrétu podle živého modelu, nebo si zkrátka zakreslit. Není potřeba talent ani zkušenost s kresbou, ráda vás naučím alespoň základy. Začneme skicováním a během dne se dostaneme až k propracovanější kresbě. Cena 990 zahrnuje veškeré potřeby na kresbu i materiál, pózování modelu a také občerstvení k obědu! Pokud se účastníte i workšopu „FIGURÁLNÍ KRESBA“, máte zvýhodněnou cenu 1800 Kč za oba! Hlaste se prosím nejpozději do 6.6. na mail eck.art@centrum.cz, kde také obdržíte veškeré info. !!!KAPACITA JE OMEZENÁ!!!

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.