sobota
14.09.2019
11:00 až 17:00
cena: 990 Kč
nutná rezervace
eck.art@centrum.cz
Kurz portrétní kresby dle živého modelu, volně navazující na figurální kresbu, je určen všem, bez ohledu na zkušenosti s kresbou. Celodenní workshop bude zaměřen na techniku a získání či prohloubení dovedností v kresbě podle modelu. Začneme od jednoduchých skic a dostaneme se k propracovanější kresbě.
Cena 990 Kč zahrnuje veškerý materiál, pomůcky, model, i občerstvení! 😉 PŘIHLÁŠKY VÝHRADNĚ NA MAIL eck.art@centrum.cz. Budu se na Vás těšit 🙂

 

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.