čtvrtek
22.08.2019
18:00 až 21:00
nutná rezervace
simicova.h@seznam.cz
Popovídáme si o pánevním dnu, proč je tak důležité mít pružné pánevní dno, z jakých svalů se skládá, jak vypadají, kde leží, jak je účinně a správně zapojit a také jak a proč je vědomě uvolňovat. Posílíme i vlastní zkušenosti s cvičením či necvičením pánevního dna. Naučíme se pár základních cviků…
První částí setkání nás provede Tereza Vejvodová (www.calente.cz), která se věnuje masážním terapiím a Mohendžodáru. V druhé části navážeme sestavou z kundaliní jógy, meditací, relaxací. Provází Helena D. Šimicová.

Prosím o registraci na: simicova.h@seznam.cz, SMS 777 793 735
Cena setkání 250 Kč (s permanentkou zvýhodněná cena 200 Kč).
Platba na místě. K dispozici jsou karimatky, deky, sedáky a nápoje.

 

 

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.